U9 komanda

icon
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
1
2
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:00
3
VFS/NT TRENIŅŠ
16:30 - 17:30
BASEINS
17:45 - 18:30
Babītes sporta kompleksā
4
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:20
LEDUS TRENIŅŠ
18:45 - 19:45
5
LBJČH Sabraukums
Vidzemes OC ledus halle
(Valmiera)
11:00 JLSS U9
13:30 Pārdaugava
6
7
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
8
9
LEDUS TRENIŅŠ
15:45 - 16:45
VFS TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
10
VFS/NT TRENIŅŠ
16:30 - 17:30
BASEINS
17:45 - 18:30
Babītes sporta kompleksā
11
LEDUS TRENIŅŠ
15:45 - 16:45
12
13
14
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:00
15
16
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:00
17
VFS/NT TRENIŅŠ
16:30 - 17:30
BASEINS
17:45 - 18:30
Babītes sporta kompleksā
18
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:20
LEDUS TRENIŅŠ
18:45 - 19:45
19
20
21
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:00
22
23
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:00
24
25
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:20
LEDUS TRENIŅŠ
18:45 - 19:45
26
27
28
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
29
30
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 16:45
31
VFS/NT TRENIŅŠ
16:30 - 17:30
BASEINS
17:45 - 18:30
Babītes sporta kompleksā
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
1
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:20
LEDUS TRENIŅŠ
18:45 - 19:45
2
LBJČH Sabraukums
Akropole ledus halle
(Rīga)
11:00 Prizma/Pārdaugava
13:30 LSSS
3
4
LEDUS TRENIŅŠ
15:45 - 16:45
VFS TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
5
6
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
7
VFS/NT TRENIŅŠ
16:30 - 17:30
BASEINS
17:45 - 18:30
Babītes sporta kompleksā
8
VFS/NT TRENIŅŠ
17:30 - 18:20
LEDUS TRENIŅŠ
18:45 - 19:45
9
10
11
LEDUS TRENIŅŠ
15:45 - 16:45
VFS TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
12
13
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
14
VFS/NT TRENIŅŠ
16:30 - 17:30
BASEINS
17:45 - 18:30
Babītes sporta kompleksā
15
LEDUS TRENIŅŠ
15:45 - 16:45
VFS TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
16
17
Skabargas Kauss
(Tukums)
18
LEDUS TRENIŅŠ
15:45 - 16:45
VFS TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
19
20
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
21
VFS/NT TRENIŅŠ
16:30 - 17:30
BASEINS
17:45 - 18:30
Babītes sporta kompleksā
22
LEDUS TRENIŅŠ
15:45 - 16:45
VFS TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
23
LBJČH Sabraukums
Vidzemes OC ledus halle
(Valmiera)
12:00 Baltijas Vilki
13:45 Zibeņi
24
25
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:00
26
27
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:00
28
VFS/NT TRENIŅŠ
16:30 - 17:30
BASEINS
17:45 - 18:30
Babītes sporta kompleksā
29
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:20
LEDUS TRENIŅŠ
18:45 - 19:45
30
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
1
2
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:00
3
4
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
5
VFS/NT TRENIŅŠ
16:30 - 17:30
BASEINS
17:45 - 18:30
Babītes sporta kompleksā
6
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:20
LEDUS TRENIŅŠ
18:45 - 19:45
7
LBJČH Sabraukums
Tukuma ledus halle
(Tukums)
12:30 HS Rīga 2011
14:15 Kauno Baltu Ainiai
8
9
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:00
10
11
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:00
12
VFS/NT TRENIŅŠ
16:30 - 17:30
BASEINS
17:45 - 18:30
Babītes sporta kompleksā
13
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:20
LEDUS TRENIŅŠ
18:45 - 19:45
14
15
16
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:00
17
18
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:00
19
VFS/NT TRENIŅŠ
16:30 - 17:30
BASEINS
17:45 - 18:30
Babītes sporta kompleksā
20
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:20
LEDUS TRENIŅŠ
18:45 - 19:45
21
LBJČH Sabraukums
Tukuma ledus halle
(Tukums)
Marupe HS
HC Klaipeda
22
23
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:00
24
25
26
NOMETNE
27
NOMETNE
28
NOMETNE
29
NOMETNE
30
NOMETNE
31

VFS – Vispārējās fiziskās sagatavošanas treniņš

NT – Nūjas tehnika (uz treniņu ir jābūt līdzi hokeja nūjai un hokeja cimdiem)

*BABĪTES SPORTA KOMPLEKSS – Jūrmalas iela 17, Piņķi, Babītes novads, LV-2107

** Olaines pilsētas slidotava – Kūdras iela 5, Olaine, Olaines pilsēta, LV-2114