U9 komanda

icon
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
1
2
3
VFS TRENIŅŠ
9:00 - 10:00
LEDUS TRENIŅŠ
10:30 - 11:30
4
LEDUS TRENIŅŠ
14:30 - 15:30
VFS TRENIŅŠ
15:45 - 16:45
5
6
7
8
TURNĪRS
Liepājā
9
10
LEDUS TRENIŅŠ
14:00 - 15:00
VFS TRENIŅŠ
15:15 - 16:15
11
VFS/NT TRENIŅŠ
12
LEDUS TRENIŅŠ
15:15 - 16:15
VFS TRENIŅŠ
16:30 - 17:30
13
14
LEDUS TRENIŅŠ
15:15 - 16:15
VFS TRENIŅŠ
16:30 - 17:30
15
16
17
LEDUS TRENIŅŠ
8:15 - 9:15
VFS TRENIŅŠ
9:30 - 10:30
18
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
19
LEDUS TRENIŅŠ
15:15 - 16:15
VFS TRENIŅŠ
16:30 - 17:30
20
21
LEDUS TRENIŅŠ
15:15 - 16:15
VFS TRENIŅŠ
16:30 - 17:30
22
Skabargas Kauss
Tukums
23
24
LEDUS TRENIŅŠ
15:15 - 16:15
VFS TRENIŅŠ
16:30 - 17:30
25
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
26
LEDUS TRENIŅŠ
14:45 - 15:45
VFS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
27
28
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
29
30
31
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
1
2
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
3
4
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
5
LBJČH U9 A (Akropole)
09:45 HS Rīga
13:30 HS Kurbads
6
7
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
8
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
9
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
10
11
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
12
13
14
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
15
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
16
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
17
18
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
19
LBJČH U9 A
Jelgavas ledus halle
11:30 Zibeņi
13:15 Jelgava LSS
20
21
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
22
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
23
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
24
25
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
26
27
28
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
29
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
1
2
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
3
4
5
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
6
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
7
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
8
9
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
10
11
12
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
13
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
14
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
15
16
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
17
18
19
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
20
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
21
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
22
23
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
24
25
26
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
27
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
28
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
29
30
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:30
31

VFS – Vispārējās fiziskās sagatavošanas treniņš

NT – Nūjas tehnika (uz treniņu ir jābūt līdzi hokeja nūjai un hokeja cimdiem)

*BABĪTES SPORTA KOMPLEKSS – Jūrmalas iela 17, Piņķi, Babītes novads, LV-2107

** Olaines pilsētas slidotava – Kūdras iela 5, Olaine, Olaines pilsēta, LV-2114