01

JAUNUMI

icon

Ceturtajā Kārļa Skrastiņa kausa piemiņas turnīrā uzvaru izcīna “BHC37”

13. un 14. maijā “Inbox.lv ledus hallē” norisinājās Kārļa Skrastiņa piemiņas turnīrs “Dzelzs vīrs” U12 vecuma hokeja komandām. Par ceturtās sezonas uzvarētājiem kļuva “BHC37” jaunie hokejisti, kuri izcīnīja uzvaras visās četrās spēlēs. Otrajā vietā ierindojās “Prizma I”, trešie – “HS Rīga”, ceturtie – “Falkons” un piektie palika “Prizma II” komandas spēlētāji.

NOSLĒDZIES RIGA CUP 2022 HOKEJA MARATONS: BHC37 U14 komanda izcīna zeltu

Visu aprīli Latvijā norisinājās lielākais Eiropā bērnu un jauniešu hokeja turnīrs "True Riga Hockey Cup 2022".  Turnīrs norisinājās vecuma grupās no U9 līdz pat U18. Turnīrā kopā piedalījās 183 komandas no 17 dalībvalstīm. BHC37 piedalījās 5 vecuma grupās - U9, U10, U12AAA, U14AA un U15. Mūsu U14 komanda prestižajā U-14AAA grupā izcīnija zelta medaļas

“BHC37” izcīna 2. vietu “Sweden Hockey Trophy” turnīrā

Pagājušajā nedēļās nogalē no 10. līdz 12. septembrim Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā norisinājās starptautiskais U15 hokeja turnīrs “Sweden Hockey Trophy”. “BHC37” astoņu komandu konkurencē izcīnīja augsto otro vietu.